Uwaga

Nie jest wymagana umiejętność pływania, wystarczy obycie z wodą, dziecko musi być samodzielne.  

dla dzieci

Jak zacząć?

Nic prostszego – przyjechać na naszą przystań w weekend i rozpocząć żeglarską przygodę. Pierwsze zajęcia są nieodpłatne, wystarczą dobre chęci i odpowiedni ubiór. Jeśli tego brak, można najpierw przyjrzeć się jak przebiegają, a po nich porozmawiać z instruktorem.

 

20190622_114042_HDR-kompr.jpg
w-co-sie-ubrać-kompr.jpg

dla dzieci

W co się ubrać?

Lekkie obuwie sportowe (uwaga po pływaniu może być mokre). Spodnie typu dresy, leginsy, kurteczka wiatrochronna, dobrze by było mieć spodnie z ortalionu. Zawsze w plecaku musi się znaleźć ciepła czapka, a na słoneczne dni daszek i krem z filtrem. Pamiętajmy, że po zajęciach dzieci mogą być mokre, więc muszą mieć pod ręką drugi komplet rzeczy do przebrania.

dla dzieci

Na czym pływamy?

Szkółka dysponuje dziesięcioma szkoleniowymi optymistami. Zajęcia prowadzi doświadczony instruktor Pani Gosia. Zabezpiecza zajęcia z motorówki – pontonu. Każde dziecko dostaje przed zajęciami kamizelkę asekuracyjną. Intensywność zajęć jest dostosowana do możliwości i umiejętności dziecka.

po_korekcie-kompr.jpg
wakacyjne zajęcia dla dzieci

dla dzieci

Wakacyjne zajęcia sportowo-rekreacyjne

Chcesz aby twoje dziecko bezpiecznie i aktywnie spędziło wakacje na świeżym powietrzu nad wodą? Zapraszamy na naszą przystań, gdzie stałe grono instruktorów poprowadzi ciekawe zajęcia żeglarskie na optymistach. Pływamy także na kajakach, żaglówkach turystycznych oraz bawimy się na trawiastym boisku.